Tomasz Szczepaniak zajął drugie miejsce w PEJ

MM
sxc.hu
Reprezentant AZS-u Opole, Tomasz Szczepaniak zajął drugie miejsce w zawodach Pucharu Europy juniorów rozgrywanych w Kijowie. W finale przegrał tylko z reprezentantem Ukrainy Serhijem Gonczukiem.

Zawody w Kijowie zakończyły się sukcesem opolskiego judoki, który wygrał cztery walki, a finałowe stracie przegrał tylko 0:10.

W sobotę również na drugiej pozycji uplasował się Łukasz Kiełbasiński (60 kg, UKJ AON Warszawa).

Aleksandra Jabłońska z AZS AWFiS Gdańska przegrała dwa pojedynki i odpadła. W tej kategorii triumfowała Gulnoza Matnijazowa z Uzbekistanu.