Odra Opole zremisowała ze Skałką Żabnica 1:1

MM
W rozegranym 10 września na stadionie przy ulicy Oleskiej meczu Odra Opole zremisowała ze Skałką Żabnica.

Niebiesko- czerwoni zremisowali w sobotnim spotkaniu ze Skałką Żabnica 1:1. Pierwszy do bramki trafił zawodnik Odry Opole Tadeusz Tyc i zrobił to już w drugiej minucie spotkania. W tej części meczu kibice Opolan mogli oglądać wiele niecelnych podań swoich zawodników.

Niektórym naszym zawodnikom pomyliły się kolory koszulek - komentował pierwsze 45 minut były zawodnik Odry Józef Żymańczyk.

Nowy Orlik już wkrótce

W drugiej połowie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykorzystał Marcin Dudka.

Zawodnikom Odry Opole nie udało się zmienić wyniku aż do końca meczu. W doliczonym już czasie gry piłki meczowej w zamieszaniu pod bramką do piłki nie doszedł Dawid Łoziński i trzeci remis w tym sezonie w Opolu stał się faktem.